Alp Tuz Kurumsal


KURUMSAL

ALP TUZ GIDA LTD.ŞTİ. 1975 yılında Sayın; Bekir ALP tarafından 150 m2 yerde sanayi tuzları üreterek başlamıştır. 1995 yılında şirketleşip 1996 yılında Sayın; Bahtiyar ALP tarafından Muttalip Organize Sanayi Bölgesinde 14.000 m2 fabrika arazisi üzerine 3.000 m2 kapalı alanda sanayi tuzları, gıda sanayi tuzları, iyotlu sofra tuzu, endüstriyel tuzlar ve hayvanlara mineralli blok taş üreterek halen hizmet vermektedir.2000 yılında ALPMİN mineralli yalama taşı yapmaya başlayarak bu bölümde Ar-Ge çalışmaları doğrultusunda OMEGA markalı mineralli blok taş üretimi yaparak ve ürün yelpazesine yalama kovasını da ekleyerek kendini bulunduğu sektörde geliştirmeye devam edecektir.

Her zaman daha iyi, daha kaliteli ürün ve hizmet anlayışımız kalite politikamızın temelini oluşturmuştur ve oluşturmaya da devam edecektir.

MİSYONUMUZ

Sürekli gelişen teknolojiye ve çevre koşullarına ayak uydurarak müşterilerine en uygun ve kaliteli hizmetleri sunmak, müşteri odaklı üretim, yüksek kalite ve düşük maliyetlerle pazar payını arttırmaktır.

VİZYONUMUZ

Kanun ve yasalara uygun şekilde kendini sürekli yenileyebilen profesyonel personelleriyle sektörün öncü ve kaliteli firmalarından biri olmak, en çok bilinen değil en çok tercih edilen marka olmaktır.